Konferencje

O konferencjach organizowanych przez nas lub z naszym udziałem można by napisać osobną książkę. Realizowane samodzielnie lub przy współpracy z innymi jednostkami, jubileuszowe, naukowe, krajowe, międzynarodowe, jedno- lub kilkudniowe. Każda z nich niosła ze sobą nie tylko wiele cennych merytorycznych doświadczeń, ale również miłych wspomnień z kuluarowych spotkań. Setki referatów, stron w publikacjach naukowych, wystąpień, a także wiele godzin dyskusji, nowe znajomości i niezapomniane wrażenia.

Poniżej prezentujemy przewodnik po naszym konferencyjnym kalendarium:

• I Sympozjum szkoleniowe „Współczesne podejście do zagadnień ochrony pracy” – Wadowice, 21–23.02.2003 r. (organizacja)
  • II Sympozjum szkoleniowe „Auditor wewnętrzny systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy” – Wadowice, 12–14.11.2004 r. (organizacja)
  • I Krajowa konferencja naukowo-techniczna „Diagnostyka pojazdów” – Kraków, 25.06.2004 r. (organizacja)
  • II Krajowa konferencja naukowo-techniczna „Badania techniczne pojazdów przewożących towary niebezpieczne” – Kraków, 19.09.2005 r. (organizacja)
  • IV Polsko-Ukraińska konferencja naukowo-techniczna dla młodych naukowców „Mechanika i informatyka” – Chmielnicki (Ukraina), 27–29.04.2006 r. (współorganizacja)
  • Ogólnopolskie seminarium szkoleniowe „Bezpieczny przewóz drogowy odpadów niebezpiecznych w świetle obowiązujących przepisów ADR 2007” – Kraków, 9.06.2006 r. (organizacja)
  • III Międzynarodowa konferencja naukowa „Jakość i innowacyjność w procesach wytwarzania” QUALITY 2006 – Kraków, 21–23.09.2006 r. (organizacja)
  • Ogólnopolskie seminarium szkoleniowe „ADR w praktyce polskich przedsiębiorstw” – Tęgoborze, 20–21.10.2006 r. (organizacja)
  • Ogólnopolskie seminarium szkoleniowe „Przewóz drogowy materiałów wybuchowych i promieniotwórczych, paliw, gazów” – Kraków, 16.02.2007 r. (organizacja)
  • Ogólnopolskie seminarium szkoleniowe „Czy przewóz drogowy towarów niebezpiecznych w cysternach może być bezpieczny?” – Tarnów, 25–26.05.2007 r. (organizacja)
  • V Polsko-Ukraińska konferencja naukowo-techniczna dla młodych naukowców „Mechanika i informatyka” – Chmielnicki (Ukraina), 23–25.05.2007 r. (współorganizacja)